Mūsų šeima

MUILO ŪKIS tai mūsų šeimos ūkis netoli Vilniaus, vienkiemyje. Jame mes, Sandra, Mindaugas ir penki mūsų vaikai. Nors Vilniaus centras gan arti, už 23 kilometrų, mes jaučiamės gamtos apsuptyje. Oras pas mus kvepia, o aplink daugybė nedirbamų laukų, kuriuose plyti įvairiausi laukiniai lietuviški augalai.



Mes patys auginame: rožes, levandas, ramunėles, medetkas. Auginam, gaminam, renkam, distiliuojam, stebim, tyrinėjam ir vadovaujamės biodinaminiais principais. Šalia mūsų gyvenamo namo stovi „Muilo namas“, kur ir vyksta gamyba. Čia gaminamas ne tik muilas, bet ir vandenines augalų ištraukos (hidrolatai), aliejinės augalų ištraukos (fitoliai, meceratai) ir pagrindinis mūsų gaminys muilas šiuo gėriu praturtinamas.



Visus kosmetikos produktus gaminame mes patys. Pagrindinis mūsų gaminys yra natūralus, rankų darbo muilas. Gaminame apie 20 skirtingų muilo rūšių: medetkų, avižų, dilgėlių, levandų, burnočio sėklų, ciberžolių, šaltalankių, šermukšnių, ramunėlių, pienių, gintaro, pajūrio smėlio, deguto, šokoladinį, rožių ir t.t. - tokį, kuriais augalais mus aprūpina Lietuvos gamta

Nedideliais kiekiai gaminame sezoninius hidrolatus (rožių vanduo, levandų vanduo...), aliejus ir jų mišinius su lietuviškais augalais. Po rožių žydėjimo sezono turime rožių kremo, lūpų balzamų. Drąsiai teiraukitės.




Patys esame žmonės, kurie siekia savęs pažinimo bei harmonijos. Mums svarbu, kad mūsų sukurti produktai būtų harmoningi ir gyvi. Jei jums tai artima – dalinkimės ir keiskimės tuo, kuo tikime, ką vertiname.


MUILO ŪKIS: rankų darbo muilasmuilo gamyba, natūrali kosmetika. Naudojami tik natūralūs kvapai ir spalvos, augalinis aliejus, lietuviški augalai.

Mindaugas ir Sandra Makutėnai, +370 687 20501, mindaugas.makutenas@gmail.com 


Šioje kategorijoje nėra prekių.